Kurumsal

Şirketimiz 2007 yılında İnegöl de kurulmuş olup, mobilya kimyasalları, endüstriyel bakım ve temizlik ürünleri konusunda ülke genelinde faaliyet göstermektedir. GÜÇLÜ KİMYA; mobilya kimyasalları, endüstriyel bakım kimyasalları ve endüstriyel temizlik ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesi, kaliteden ödün vermeyen üretim süreci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket anlayışı ile Türkiye'nin ihtiyaç duyulan her köşesinde yanınızdadır. Profosyonel ekibi ile ihtiyaçların tespiti ve çözümlenmesi aşamasında sektör ve müşterilerimizin hedeflerine yönelik akılcı çözümler sunmaktadır.

Müşteri odaklı çözüm ilkesiyle ürün ve hizmetlerini Kimya sektörüne taşımayı ilke edinmiş olan GÜÇLÜ KİMYA; sektördeki tüm yenilikleri takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla hizmet verdiğimiz sektörlerin kalite, fiyat ve performans beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi amaç edinmiştir.

Her geçen gün genişleyen müşteri portföyü, genç, dinamik ve eğitimli ekibinin sinerjisi ile sürekli hizmet anlayışını misyon edinmiş firmamız, Ar-Ge altyapısıyla müşterilerinin ve sektörlerin ihtiyaçlarını takip ederek bu gereksinimlere uygun ürünler geliştirerek bu ürünleri en iyi hizmetle piyasaya sunmaktadır.

İnsana ve doğaya saygılı bir üretim anlayışı benimseyen firmamız, güçlü arge altyapısı ile sektördeki beklenti ve ihtiyaçları iyi analiz ederek sektöre birçok yeni ürün sunmuş ve bu konuda öncü firma olmayı başarmıştır.